Базовий табір Евересту
Період проведенняЛистопад (31.10 - 14.11.2021)
Типскладна фізично подорож
К-сть осіб12
Вартість1380 євро
Період проведенняЛистопад (31.10 - 14.11.2021)
Типскладна фізично подорож
К-сть осіб12
Вартість1380 євро

Це трекінг середньої складності з ночівлями у гірських лоджіях. Непал — гірська країна, отже, підйомів і спусків буде багато. Ідеально для тих, хто хоче за короткий час витягнути максимум з Непалу і побувати біля базового табору найвищої вершини у світі — Евересту!

 

Гірська частина подорожі буде під силу тим, хто має досвід гірських походів та середню фізичну підготовку. Наша основна мета — пізнати красу та нестандартність Непалу та потрапити у базовий табір найвищої на планеті гори. Найважча частина походу  останні дні трекінгу, так як вони будуть проходити у зоні високогір'я і тут важко спрогнозувати реакцію організму на висоту. Окрім гір, ми відвідаємо Катманду, Намче-Базар, Пхакдінг, Луклу та інші цікаві традиційні місця Непалу.

 

Наші мандрівники про нас
Andrea Ambros

I was traveling with GoMountains to Peru. It was one of the best trips ever and I can only recommend the guys to travel with. It was an amazing experience in a beautiful country with stunning nature and lots of fun. Everything was well organized and smooth. I am sure I will join some other trips with GoNountains club once time allows:)

Mariana Shchetyna

Thank you GoMountains Club for turning one of the most conventional "lazy beach vacation" destinations into a great journey of discovery with a group of awesome people.

Olexiy Yanovsky

У GoMountains Club близька мені ідеологія мандрів і відпочинку, уважні, відповідальні і напрочуд клієнтоорієнтовані гіди-провідники, продумана логістика і завбачлива безпека, і звісно ж, не банальні і не попсові екзотичні місця нашої кульки. Був лише в Перу (поки що), але облизуюсь одразу на декілька смачних маршрутів. Матрасникам - не турбувати :))) Бажаю натхненного росту - бо є куди.

Vita Volodovska

Команда GoMountains дуже професійно підходить до планування кожної мандрівки. Подорож в Перу – це не лише зручна логістика і найцікавіші маршрути, але й можливість за один раз отримати досвід ночівлі у джунглях, походів в гори, прогулянки по пустелі, купання в океані чи навіть у високогірному озері. І, звісно, Мачу-Пікчу:) Той випадок, коли все організовано так добре, що залишається лише насолоджуватись новою країною.  

Natalia Prymachenko

Отримали просто надзвичайний досвід з GoMountains Club в Перу! Маршрут був дуже вдало і професійно складений, логістика організована на найвищому рівні. На всьому маршруті нас супроводжував прекрасний гід Богдан. Але також хочеться відзначити і Андрія, чиї надзвичайні комунікативні здібності якраз переконали нас поїхати не в самостійну подорож до Перу, а разом з неперевершеним GoMountains Club! 

Andriy Shyrokov

Дуже рекомендую !!! З GoMountains Club їздив вперше і був приємно вражений ! Два тиждні на Мадагаскарі і ми з головою окунулись в життя, побут, природні на рукотворні пам'ятки острова. Організація на вищому рівні! Поїздка була насичена пізнавальними цікавинками по наростанню, що робило кожен новий день ще більше захоплюючий. З нерепінням чекаю наступної подорожі і вам рекомендую !!!  

Julia Shvets

אנדרי ואנה יקרים! תודה לכם על הטיולים הנפלאים, מסלולים מרשימים, נופים עוצרי נשימה , ארגון מקצועי וכל ברוח טובה עם חיוך מכל הלב ואמפטיה אמתית. מקווה לטייל אתכם עוד ועוד.... נפגש בשבילי הכדור 

Olga Kotyk

 Meine Reise war gelungen, wie bei erstem Spiel des Neulings in der Preference. Diesem braucht man sich nicht wundern, weil ich auf jedem Schritt mit den Organisatoren der Reise und mit unserem wunderbaren und verlässlichen Leiter Bohdan Ivanyshyn gegen alle Misserfolge versichert wurde.

команду сформовано
Січень (15 - 26.01.21)
команду сформовано
Липень (2 - 13.07.21)
дізнатися деталі
Вересень
команду сформовано
Листопад (31.10 - 14.11.2021)
команду сформовано
Лютий 2022
дізнатися деталі
дізнатися деталі
Травень 2022
дізнатися деталі
Травень 2022
Дізнатись більше